• Home
  • Features
  • VELOX introduces a new range of products of company POLYRAM: BONDYRAM the TL tie layer

VELOX introduces a new range of products of company POLYRAM: BONDYRAM the TL tie layer

VELOX introduces a new range of products of company POLYRAM: BONDYRAM the TL tie layer

Introducing the new TL series Bondyram to Czech customers is a continuation of the successful introduction and use of compatibilizer, impact resistance modifiers and binding agents (coupling agents) in plastics processing.

Výrobce těchto produktů je firma POLYRAM, patřící k největším výrobcům inženýrských termoplastických kompaundů v Izraeli. Na základě zkušeností z úspěšné spolupráce firem Velox a Polyram ve výše zmíněné oblasti bylo rozhodnuto rozšířit naše aktivity i pro Bondyram TL tie layer.


BONDYRAM® TL je modifikovaný polyolefin obsahující funkční skupiny určené k vytvoření vazeb mezi polyolefiny a matricí - například PA, EVOH, PET, AI a dalšL.Tento materiál je vlastně tenká vrstva plastu s funkcí lepidla, s použitím v multivrstvých bariérových obalových strukturách, nebo při výrobě mnohovrstvých trubek a pro všechny typy vícevrstvých extruzních procesech. Představovaná řada BONDYRAM TL pokrývá všechny typy pro všechny základní aplikace a POLYRAM nabízí flexibilní pomoc při řešení problému zákazníka, nebo přípravu materiálu přesně dle specifických potřeb a přání zákazníka. Díky obohacení produktového portfolia firmy Polyram o tyto nové typy může firma Velox rozšířit nabídku pro oblast výroby obalových materiálů a extruzi trubic.


Polyram

POLYRAM je jednou z Izraelských vůdčích výrobních firem inženýrských termoplastických kompaundů pro automotive, elektrické komponenty a drobnou elektrotechniku pro domácnost. Firma Polyram, založena v roce 1985 je nezávislá společnost se sídlem ve vesnici Ram-On, vzdálené 20 min od města. Vedle standardních i na zakázku vyráběných termoplastů je Polyram výrobcem skupiny produktů, majících vlastnosti kompatibílizátorů, pojiva modifikátorů nárazuvzdornosti.
Pro více informací navštivte www.polyram.co.il

VELOX
 

VELOX
VELOX CMS, s.r.o. je dceřinou společností firmy Velox GmbH se sídlem v Hamburku, která patří k Evropským lídrům v marketingu a dodávkách speciálních surovin pro průmysl plastů, nátěrových hmot a gumárenský průmysl. Firmu založili v roce 1993 pánové Bernard Goursaud a N. Max Schlenzig, a za sídlo firmy vybrali Hamburk. V současnosti má Velox 14 kanceláří a více než 120 zkušených zaměstnanců, kteří se snaží vyhovět zákazníkům ve většině zemí EU a Turecku.
Více informací na: www.velox.com


Kontakt: VELOX CMS s.r.o. Thákurova 531/4 160 00 Praha 6 Tel: +420 233 311 736 e-mail: info.cz@velox.com  • autor:
  • VELOX CMS, s.r.o.


You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary