Magnet hopper into injection molding machines

Magnet hopper into injection molding machines

SIMPLE I will lengthen JAK LIFETIME VSTØIKOVACÍCH jets. Magnet hopper to the proper application of injection molding machines especially if one is - If being used regranulate or crushed material.

Proti dříve používaným feritovým magnetům je náš magnet do násypky osazen velmi silnými neodymovými magnety NdFeB a je schopen zachytit i velmi jemné prachové částice kovu. Tím ochrání vstřikovací trysky před jejich ucpáváním a poškozením a výrazně tím prodlouží jejich životnost. Neodymové magnety jsou nejsilnější používané magnety a mají mnohonásobně větší účinnost než magnety feritové. Obrovskou předností magnetu do násypky je možnost jeho odmagnetování. Toto je při použití velmi silných neodymových magnetů zásadní funkce, protože odstraňování kovů přímo z magnetů by bylo velice zdlouhavé. V tomto provedení jsou magnety chráněny nerezovým pouzdrem. Odmagnetování se provádí povolením zajišťovacího šroubu a vysunutím magnetických jader z nerezových trubic. Díky tomu je čištění velice rychlé, pohodlné a nachytané kovy odpadnou. Standardně vyrábíme magnety do násypky vstřikolisu o průměru 100, 150, 200, 250, 300 a 350 mm.
S výrobou těchto magnetů do násypek máme dlouholetou zkušenost. Pro bližší informace prosím kontaktujte firmu MAGSY. Působíme v Čechách i na Slovensku. Kontakty naleznete na www.magsy.cz nebo na www.magsy.sk

 • autor:
 • (pr)

  Pictures  You might also be interested   

  Latest Classifieds

  Upcoming Events

  Branch Dictionary