• Home
  • Features
  • KOS and ECORASTER - Grass plastic system is made up of TRAPLAST

KOS and ECORASTER - Grass plastic system is made up of TRAPLAST

KOS and ECORASTER - Grass plastic system is made up of TRAPLAST

Traplast is a modern material, which is obtained by careful recycling of plastic waste and has many outstanding qualities.

Zatravňovací dlaždice a ostatně veškeré výrobky z Traplastu mají nezvykle dlouhou životnost a vyžadují pouze minimální údržbu. Jsou lehké (4x nižší hmotnost než u betonu), tenké ( tloušťka pouze 40-60 mm ). Díky těmto vlastnostem se snižují náklady na nutné na dopravu a zemní práce před pokládkou i pracnost a fyzickou zátěž při vlastní pokládce dlažby. Manipulace je jednoduchá a velmi snadná. Traplast se dá velmi snadno řezat, vrtat, spojovat vruty, opracovávat běžnými nástroji na kov, případně dřevo. Díky své pružnosti jsou plastové zatravňovačky ještě pevnější než betonová dlažba. Dlažba je cenově dostupná pro každého.

i1 
  
Zatravňovací plastovou dlažbu je vhodné použít na:

Parkoviště
Odstavné plochy
Dětská hřiště
Výjezdy na komunikaci
Zpevnění svahů a břehů
Stání pro zvířata
Cesty golfových hřišť
Lože kolem stromů

Nespornou výhodou zatravňovaček KOS a ECORASTER je snadná manipulace a variabilita, takto upravené plochy lze snadno sekat sekačkou. Zatravňovací dlaždice jsou nenasákavé, nenavlhají a neodebírají vegetaci vláhu. Díky tomu jsou zatravněné plochy opravdu zelené. Jsou rovněž odolné vůči mrazu – nepřemrznou, nepopraskají a nekorodují. Snadná opracovatelnost umožňuje přesně vytvářet i náročné okrajové tvary, např. kolem kanalizačních šachet, uzávěrů vody, sloupů veřejného osvětlení apod. Je ideální pro soukromníky a domácí kutily.

I1 
  

www.zatravnovacky.cz

  • autor:
  • K.O.S.- plastic, spol. s r.o.


You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary