• Home
  • Features
  • Corporate Presentation Days for plastic injection molding systems Ltd.

Corporate Presentation Days for plastic injection molding systems Ltd.

Corporate Presentation Days for plastic injection molding systems Ltd.

Increasing demand for energy-saving machines brought to the Czech and Slovak market new fully electric and hybrid machines Woojin Selex Korean manufacturer. These machines were introduced for presentation on the company for plastic injection molding systems Ltd.

Ve dnech 17. a 18. Května 2011 navštívilo školící centrum firmy Vstřikovací systémy pro plast na 60 odborných účastníků z 25 firem z Čech i Slovenska. Byli seznámeni s novými řadami vstřikovacích lisů.  Jednalo se o nové plně elektrické vstřikovací lisy řady TE a hybridní vstřikovací lisy řady TH, s novými koncepty:


Kloubového uzavíracího systému vedeného po prizmatech s jednoduchým upínáním vyhazovačů, přesným vedením pohyblivé desky, zvýšené tuhosti desky a snížení třecích sil pohyblivé desky.  

Nové vstřikovací jednotky vedené po prizmatech a duální ukotvení jednotky k pevné desce. Se snadnější výměnou komory a přesným příjezdem vstřikovací komory. Výhodou je též nový systém nabírání materiálu.


Dále byli předvedené periferie italského výrobce Simatec a prezentacI zakončil zástupce Raiffeisen Bank s informacemi o možnosti financování nákupu nových stojů pomocí leasingu.

18. Května obohatil program svou přednáškou „ Svět plastů po K2010“ a následnou diskusí p. Zeman. Po oba dny přispívala k dobré náladě cimbálová muzika Hastík.

Jednatel společnosti Vstřikovací systémy pro plast Tomáš Vingrálek zhodnotil akci „ díky kladným ohlasům návštěvníků na nové řady strojů, které jsou uvedeny do prodeje od začátku roku 2011“ jako velice úspěšnou.

  • autor:
  • archív VSP s.r.o
  • Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

    Vstřikovací systémy pro plast s.r.o.

    Injection molding machine, Woojin Plaimm injection machines, Wetec and Yudo industrial robots, peripheral devices, granulate dryers and suckers, regranulation lines.

PicturesYou might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary