RubPlast EXPO - the most dynamic sector

RubPlast EXPO - the most dynamic sector

After the success of last year's trade fair industry and rubber industry, plastics RubPlast EXPO Expo Silesia continue in preparation for the third edition, which will be held from 17th to 19th November. Already, the state of applications exceeds the number of exhibitors last year's event and earned the name of the most dynamically developing trade fair in the field.

Během RubPlast EXPO budete moci vidět mj.: stroje a zařízení pro zpracování plastických hmot, gumy a recyklace odpadů, nástroje a technologie, výztužné a podkladové materiály,
a také IT, testovací a měřicí vybavení.

Letos poprvé je partnerem RubPlast EXPO Sdružení Ekoguma, které během veletrhu zorganizuje seminář zasvěcený tématu uplatnění gumy v automobilovém průmyslu. Kromě toho se v Expo Silesia bude konat také IV. Kongres gumárenského a kaučukového průmyslu v Polsku – prestižní událost věnovaná gumárenskému odvětví, která každý rok přitahuje mnoho reprezentantů z branže. Organizace těchto dvou akcí v polském Slezsku je nepochybným triumfem - v tomto regionu se soustřeďuje automobilový a gumárenský průmysl. Obě události budou mít vliv nejenom na větší počet vystavovatelů, ale také návštěvníků z branže, což umožní navázat nové obchodní kontakty.

Zvláštní pozornost si zaslouží také Tři zóny dobrých nápadů doprovázející veletrh, tedy Zóna vědy, Vstřikovacích lisů HQ a Designu. Zóna vědy je pokračováním záměru, který měl svoji premiéru loni a jehož principem je umožnit vystavovatelům a návštěvníků, aby obdrželi odbornou radu na téma směrnice REACH. Zóna Designu je úplně novým projektem, jehož cílem je propagace designu jako nástroje, díky kterému se dá zvýšit konkurenceschopnost výrobků. V rámci této zóny bude organizována soutěž pro mladé projektanty. Naopak Zóna Vstřikovacích lisů bude místem prezentace moderních vstřikovacích lisů předních západních výrobců.

Veletrh RubPlast se bude konat společně s Veletrhem hydrauliky, automatiky a pneumatiky HAPexpo, Mezinárodním veletrhem metod a nástrojů virtualizace procesů WIRTOTECHNOLOGIA. Je to atraktivní kombinace pro zpracovatele plastických hmot, kteří na Expo Silesia najdou své obchodní partnery.

 • autor:
 • Joanna Niedzielska


  You might also be interested   

  Latest Classifieds

  Upcoming Events

  Branch Dictionary