Latest hot runner system

Latest hot runner system

Thermoplay Company has more than thirty years experience in the development of modern technologies in the industry, pressing and molding plastics. The face of ever-increasing customer requirements by continuously investing considerable resources in Thermoplay analysis and development of advanced technology systems.

Společnost Thermoplay má nepřetržité automatizované výrobní linky, které mohou zkrátit výrobní doby normálních systému z 3 až 4 týdnů pouze na 2 týdny s použitím standardních 2, 4, 6 a 8 systémů. Zkrácená doba výroby splňuje měnící se trh na minimální doby dodání.

Společnost Thermoplay plně chápe požadavky zákazníka při řešení různých aplikací a má k dispozici více než 400 standardních typů trysek pro tyto potřeby. Tento rozsah zahrnuje uzavíratelné trysky, přímé vstřikování, trysky s několika materiály a tunnel gate nozzles, které jsou rovněž dostupné u jednoduchých aplikací. Kromě toho společnost Thermoplay poskytuje 80 standardních rozvodných systémů, regulátorů teplot pro 1 až 128 zón, analýzu průtoku, speciální projekty navržené zákazníkem, dvojité vstřikování, vstřikování několika materiálů a sekvenční vstřikování.

Nejnovější trysky řady F s průměry 11, 16, 24, 32, 46, 56 a 70 mm a trysku s nejmenším průměrem pouze 11 mm lze dodávat v délkách až 216 mm; mají speciální vlastnosti designu, které zabezpečují, že tyto trysky jsou vhodné pro řadu různých aplikací. Trysky obsahují hroty, které umožňují rychlou změnu barvy během zpracování a navíc jsou vyrobeny ze speciálně odolného materiálu, který umožňuje použití různých komponent s abrazivními přísadami jako jsou skleněná vlákna. Nové systémy horkých vtoků vybavené novými uzaviratelnými tryskami, pomáhají zabránit únikům plastů a snižují tak riziko estetické vady.

Produkty firmy Thermoplay se mohou pyšnit jednoduchou montáží, která snižuje dobu prostojů při opravách a zvyšuje tak celkovou produktivitu.
Výše uvedené produkty v kombinaci s revolučním topením řady F, které zajišťují rovnoměrnou distribuci teploty u celého povrchu trysky, umožnilo společnosti Thermoplay dodávat zařízení, která mohou vytvářet dokonalé koncové produkty s vysokou kvalitou.
 

  • autor:
  • Jan Svoboda s.r.o
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Complex deliveries of semi-finished products for molds for plastics, tools for molding plastics and light metals, machine tools, tempering equipment, temperature regulators.You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary