• Home
  • Features
  • ORYCON launches a new generation of low-profile multiple nozzles „Pan-cake“

ORYCON launches a new generation of low-profile multiple nozzles „Pan-cake“

ORYCON launches a new generation of low-profile multiple nozzles „Pan-cake“

ORYCON EU interoduces a novelty in its range of multiple jet designed for injection molding with close location to each other in mould for up to 4 pressings.

Svoji přezdívku „palačinka“ získala tato tryska díky své velmi nízké zabudovací výšce, která je pouhých 50 mm s možností roztečí 25, 30 a 32 mm mezi centry. Tato tryska překonává veškeré nedostatky svých předchůdců, vychází ze zkušeností nabytých aplikacemi trysek z vlastní stáje, tak z problémů konkurenčních aplikací, jako roztahování a stahování v důsledku kolísání teplot, nerovnoměrné rozložení teplot mezi hroty, špatné těsnění, což znamenalo tendenci úniku plastu a časté problémy topení.

Vzhledem k malé výšce trysky jsou eliminovány změny vlivem tepelné roztažnosti na zanedbatelnou hodnotu, automaticky je tímto odstraněna většina z výše zmíněných problémů. Robustní pevně uložené trubkové topení, které je běžně využito pro vytápění rozvaděčů, je zabezpečeno vrstvou speciálního materiálu pro dosažení lepšího přenosu  tepla z nekrytého povrchu do těla trysky a zaručuje dostatečně silný a trvalý zdroj tepla, zatímco geometrie těla umožňuje jeho rovnoměrné rozložení. Těsnění všech výstupů je řešeno samostatně pro každý jednotlivý hrot bočními plochami pro lepší regulaci a výrazné snížení protitlaku proti těsnění.

Vícenásobná tryska „palačinka“ byla úspěšně použita u aplikací z technických plastů.

KLASICKÉ REGULÁTORY ORYCON DC 900 ZA CENU, KTERÁ PŘÍJEMNĚ PŘEKVAPÍ.

Firma Orycon v loňském roce uvedla na trh již klasický regulátor horkých vtoků DC 900. Jedná se o ergonomický a kompatibilní regulátor s hliníkovou konstrukcí, instalovaným mikroprocesorem a  možností kalibrace ve stupních Celsia i Fahrenheita. Regulátor je schopen snímat termosenzory typu J a K. Dlouholetým vývojem bylo dosaženo vysoké spolehlivosti a velmi snadného ovládání pro obsluhu. Regulátory řady DC 900 jsou kompatibilní s moduly taktéž jiných značek.

I1 
  

Jednotlivé moduly jsou určeny každé zóně horkého systému samostatně.  Robustní hliníková konstrukce umožňuje velmi snadné ochlazení obvodů a tím přispívá k dobré funkci a výborné životnosti modulů.

I2 
  

Moduly regulátoru DC 900 mají též možnost omezení proudu, nastavitelného obsluhou, chránící před poškozením. Neoddělitelnou výhodou je též hlášení poruch přerušeného termosenzoru, přerušení topení, samooptimalizace a přesnost s jakou jsou regulátory Orycon schopny pracovat.

I3 
  

Pro bližší informace :
info@ryconeu.cz , www.oryconeu.cz

  • autor:
  • Bohumil Cempírek
  • CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

    CECHO - BOHUMIL CEMPÍREK s.r.o.

    Complete solution of injection moulds,  producer of components for hot runner systems, sales of micro injection machines and temparating equipement, injection moulding.You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary