Willmark chosen the way of quality

Willmark chosen the way of quality

One of the most visible effects of the crisis with which we meet today in business is the pressure on prices.

Snaha kúpiť produkt alebo službu lacnejšie je pochopiteľná a legitímna. Problém však nastáva, keď sa popri cene začne prehliadať kvalita. V oblasti veľkoformátovej tlače je tento trend  viditeľný od začiatku minulého roka. Výrazný tlak na ceny však v konečnom dôsledku spôsobuje jediné: kvôli postupnému znižovaniu cenovej hladiny až na dolnú hranicu zákonite  trpí aj kvalita. Veľa tlačiarní preto stavilo na menej kvalitné materiály a technológie. Neoplatí sa však riskovať a skúšať neoverené, až podozrivo lacné produkty.

Rozdiel medzi kvalitným európskym materiálom od renomovaného výrobcu a nekvalitnou čínskou napodobeninou je okamžite viditeľný a nespochybniteľný. To isté platí aj o tlačiarenských strojoch. Ak prvotriedne technológie čerpajú z výsledkov dlhoročného výskumu a vývoja, je samozrejmé, že dosahujú kvalitatívne lepšie tlačové výstupy ako neznačkové tlačiarenské stroje kúpené za desatinu ceny.

Tieto zákonitosti sa všeobecne akceptujú pri kúpe auta či elektroniky, ale pri veľkoplošnej tlači sa na tieto univerzálne platné pravidlá akosi pozabúda. Výsledkom sú vyblednuté  farby tlačovín, ktoré sú žiarivé sotva pár týždňov, plochy s opadanou farbou, exteriérové bannery potrhané prvým silnejším poryvom vetra či plachty zvlnené ako divadelné opony. Za vrchol ľadovca považujeme aj nekorektnú cenotvorbu, pri ktorej sa cena produkcie zvyšuje počas samotného procesu tlače.

Asi nikto netúži vysvetľovať svojmu klientovi, prečo jeho produkt či posolstvo vyzerá na tlačovine nekvalitne a lacno. Pri dnešných cenách veľkoplošnej tlače, často nižších ako cena vývesu a výlepu, je kľúčové dobre si vybrať spoločnosť, ktorá bude vašu tlačovinu produkovať. Veď dodatočné náklady za prípadnú pretlač a následný nový výves zostanú na pleciach klienta alebo sprostredkovateľa.

Z tohto pohľadu sa deklarovaná „úspora“ môže v okamihu zmeniť na jednoznačnú stratu.

Spoločnosť Willmark vždy kládla dôraz na kvalitu, preto sa rozhodla ísť inou cestou. Už viac ako desať rokov ponúkame záruku nekompromisnej kvality tlače a spracovania. Aj za cenu nižšej marže garantujeme použitie prvotriednych materiálov a ručíme za kvalitu výstupov. Vďaka najmodernejším tlačiarenským technológiám,originálnym značkovým farbám, vysoko kvalitným európskym materiálom, profesionálnemu personálu a špičkovým doplnkovým službám prinášame klientom nielenvýborné ceny, ale aj istotu, že ich tlačovinám čas nič neuberie na kráse.
Ukazuje sa, že naša cesta kvality je správna. Dôkazom je množstvo dlhodobých obchodných partnerstiev a absolútne najnižší počet reklamácií na objem zákaziek. Vyhnite sa aj vy problémom s kvalitou a pridajte sa k spokojným zadávateľom, ktorí nepoznajú slovo „reklamácia“. Vedieť sa na niekoho spoľahnúť je príjemný pocit.
Pre Willmark, jednotku vo veľkoplošnej tlači, zostáva kvalitná veľkoformátová produkcia a spokojní klienti naďalej prioritou č.1. Bez kompromisov.

  • autor:
  • (pr)
  • Willmark Europe, s. r. o.

    Willmark Europe, s. r. o.

    The specialist in large-format digital printing. Products: flatbed printing on plastic tables, PVC stickers, banners, billboards, posters, big-boards, citylights/abribus, advertising on cars and busesYou might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary