• Home
  • Features
  • The smallest fully functional unit for tubular film blowing in the world

The smallest fully functional unit for tubular film blowing in the world

The smallest fully functional unit for tubular film blowing in the world

Labtech Engineering Company in Thailand will be exhibiting at NPE 2012 in Florida, one of the smallest fully funčních line of tubular film blowing in the world of classical horizontal extruder.

Linka byla tajně zkonstruována a vyrobena konstrutéry a techniky v jejich volném čase a předána prezidentu firmy jako dárek k Novému roku. Tato linečka je však tak dokonale vyrobena, že bylo rozhodnuto nabízet ji zákazníkům pro jejich demonstrační účely v rámci např. výzkumu nebo výuky.

Linka má několik unikátních prvků, jako například extruder s 8 mm kónickým šnekem, který je konstruovaný pro poloviční rozměr granulí. Hlava s čelní spirálou má výstupní průměr hubice 20 mm. Celková šířka odtahové dvojice, resp. skládacích desek je 150 mm. Složená šířka vyfukovaného tubusu je pak max. 90 mm. Vzduchový kroužek má stavitelnou výstupní šterbinu, u dmychadla lze plynule měnit otáčky. Výšku věže lze plynule motoricky měnit od 430 do 570 mm (měřeno od hlavy po odtahovou dvojici). V dolní zadní časti věže je umístěna osvětlená obdelníková deska pro možnost sledování nečistot či defektů na fólii a dvoustanicová navíjecí jednotka s konstaním tahem. Tato linka je věrnou kopií podstatně větší linky na vyfukování tubulárních fólií vyráběné firmou Labtech Engineering a také kvalita fólie je stejná avšak podstatně menšího rozměru.

labtech 
  

Linka bude k vidění v provozu každý den společně s dalšími laboratorními zařízení během výstavy NPE 2012 na ploše téměř 110 m.2

Pro více detailů prosím kontaktujte zástupce firmy Labtech Engineering pro Českou a Slovenskou Republiku:

COMPUPLAST s.r.o.

Třída T. Bati 299,

764 22 Zlín Louky

Česká Republika

Tel.: +420 577 601 375

Email: jkral@compuplast.cz
www.labtechengineering.com
www.compuplast.cz

  • autor:
  • Ján Král
  • COMPUPLAST s.r.o.

    COMPUPLAST s.r.o.

    Extrusion lines including tools, extruders, extrusion lines for plastics, cooling gauges, cooling baths, extrusion lines, blow molding machines for plastics.You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary