• Home
  • Features
  • Leading manufacturer of systems for the influx of hot stamping and plastic molding, spol. Thermoplay double production area

Leading manufacturer of systems for the influx of hot stamping and plastic molding, spol. Thermoplay double production area

Leading manufacturer of systems for the influx of hot stamping and plastic molding, spol. Thermoplay double production area

Thermoplay Company SpA, which is a leading producer of vstřikovacích Systems bitter influent for pressing and shaping of plastics, was established in 1995th

Po deseti letech od vzniku zvýšila společnost dvojnásobně svou výrobní kapacitu v Pont St. Martin. S celkovými investicemi přibližně 8 miliónů euro v budovách a s nejmodernější strojní technologií je společnost orientována kompletně na další nárůst. Nová výrobní plocha nabízí pracovní plochu pro nových 50 specialistů.
 
Dnes je společnost Thermoplay předním výrobcem systémů horkého vtoku pro aplikace v automobilovém průmyslu, průmyslu obalové techniky, elektroniky, zdravotnictví, elektrotechniky, mikro-mechaniky, hobby, hraček a produktů pro domácnosti, která exportuje své produkty přibližně do 45 zemí. Včetně nových výrobních zařízení má společnost nyní výrobní plochu 11000m².
 
Tato expanze byla provedena v srpnu v Aostě nákupem 10 000 čtverečných metrů na průmyslové ploše dřívější Ilsa Viola, kterou vlastnila autonomní oblast "Valle d’Aosta".
S tímto novým prostorem má společnost Thermoplay další kapacitu k přípravě a výrobě systémů horkého vtoku s vysokou technickou, komerční a ekonomickou hodnotou podle stanovených požadavků. Jeden ze sektorů bude vybaven automatickými transportními systémy FTS připevněnými k podlaze; tyto systémy budou používány hlavně pro manipulaci materiálů a polotovarů v rámci společnosti a dodávají díly potřebné pro montážní systémy. 
Kromě toho byl na této výrobní ploše jako nejdůležitější prvek integrován nový systém zajištění jakosti; tento systém bude řídit a kontrolovat výrobní procesy.
 
Část nové lokality bude věnována vývoji a přípravě prototypů. V tomto sektoru budou instalována další přídavné strojní zařízení pro nové materiály a technologie horkého vtoku tak, aby byly splněny požadavky trhu. Neustálý výzkum a vývoj v sektoru výroby plastových materiálů a neustálé monitorování požadavků rozrůstajícího se trhu zajišťuje společnosti Thermoplay ideální podmínky pro růst a pokračující zlepšování.
 
JAN SVOBODA, s.r.o.
 
  • autor:
  • Jan Svoboda
  • JAN SVOBODA s.r.o.

    JAN SVOBODA s.r.o.

    Complex deliveries of semi-finished products for molds for plastics, tools for molding plastics and light metals, machine tools, tempering equipment, temperature regulators.

Pictures



You might also be interested



 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary