• Home
  • News
  • 5th Czech and Slovak Congress of packaging and packaging Gala

5th Czech and Slovak Congress of packaging and packaging Gala

  • 20.10.2011

TOPIC: Safe packaging for food news and trends in packaging and packaging materials, packaging and sustainable development, bio-degradable packaging versus oxo

TERMÍN:  23.-24.. 11. 2011

MÍSTO: Kongresový komplex AQUAPALACE, Čestlice, Praha-východ

PROČ NA KONGRES:

Vývoj i dopady ekonomické krize ukazují řadu novinek v sektoru balení potravin a nápojů. Dochází k posuvu jak v oblasti spotřebitelských obalů, tak i celých obalových systémů v dodavatelských řetězcích. Inovace v materiálech, technologiích. Hledání úspor nákladů i koncepce udržitelného rozvoje. Akcent na bezpečnost balených potravin a nápojů, zahrnující i správnou výrobní praxi obalů pro potraviny a nápoje.

Přepravní, průmyslové, exportní balení má svoje zvláštní požadavky. Řada osvědčených principů má svoje stálé uplatnění. Nové materiály postupy přináší kvalitativní změny i úsporná řešení.

A proč kongres s přívlastkem český a slovenský? Dva malé trhy uprostřed Evropy bez jazykové bariéry ke sdílení obalových problémů i úspěchů přímo vybízejí.

 

OBALOVÝ GALAVEČER

Všichni účastníci kongresu jsou srdečně zváni na Obalový galavečer, který se uskuteční po zakončení kongresu taktéž v prostorách hotelu AQUAPALACE od 19:30. Budete tak mít jedinečnou příležitost být svědky nejen slavnostního předání trofejí a certifikátů za oceněné exponáty v české národní soutěži OBAL ROKU, ale i speciálního ocenění CENY PŘEDSEDKYNĚ KOMISE – best-of-the-best za nejlepší obalové řešení. Galavečer je současně dobrou příležitostí pro setkání výrobců i uživatelů obalů v neformální, uvolněné atmosféře.

KOMU JE KONGRES URČEN

Jak ukázaly předchozí ročníky, na kongresu se potkávají pracovníci z vývoje, výroby, marketingu i prodeje obalových prostředků s obchodními partnery z potravinářského i nápojového průmyslu a také výrobci strojních zařízení, jejich obalovými techniky, manažery odpovědnými za nákup obalů a balicích materiálů.

 

 

PROGRAM »

PŘIHLÁŠKA »

 

 

 

  • autor:
  • red.
 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary