ARBURG at MSV 2011

  • 10.03.2011

From 24 to 27 May ARBURG will present at MSV 2011 in Nitra, Slovakia, automated solutions for effective injection molding: hydraulic stand ALLROUNDER 570 C GOLDEN EDITION equipped with a robotic system MULTILIFT SELECT.

Hospodárné vstřikování stohovacích boxů

„Tím, že jsme vzájemně dokonale sladili naše stroje, robotické systémy a řízení, dokážeme významně zkrátit dobu cyklu“, vysvětluje Jaroslav Novák, jednatel pobočky Arburg v Česku a na Slovensku.

Na výstavišti bude představen ALLROUNDER 570 C Golden Edition s uzavírací silou 2.000 kN, a to při vstřikování stohovacího boxu o hmotnosti 259 gr. Celkový čas výroby výlisku trvá 35 sekund. Robotický systém MULTILIFT SELECT vyjme hotový dílec z formy a odloží na dopravník. Arburg nabízí stroje řady GOLDEN EDITION s uzavíracími silami od 400 až po 3.000 kN v kvalitním sériovém vybavení za atraktivní cenu.

Robotický systém kompletně integrovaný v řízení

V nabídce je MULTILIFT SELECT s nosností 6, 15 a nyní i 25 kg. Všechny tyto tři standardní systémy mají servoelektrické osy pohonu a jsou plně integrované v řízení  SELOGICA. Pro obsluhu to znamená jedno: pouze jeden datový soubor, žádná změna principu programování, perfektní synchronizace robota a stroje. Jelikož řízení MULTILIFT SELECT není umístěno v rozvaděči, ale přímo na robotu, je snadná integrace dalších případných zařízení.

celá správa 

  • autor:
  • ARBURG spol. s r.o.
 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary