ARBURG at MSV 2011 in Brno

ARBURG at MSV 2011 in Brno

From 3 to 7 October 2011 (hall G1, Stand 33) at the MSV in Brno, ARBURG will introduce new innovative solutions for plastic injection. "Customers focus on the most efficient production. For the production of technical parts and stampings in automotive and electrical industry they have been using mainly hydraulic machines so far. "Now We offer an economical alternative, highly efficient electric machine series EDRIVE," says Jaroslav Novak, executive branch ARBURG in the Czech Republic.

Strojní řada EDRIVE rozšiřuje svět elektrických strojů

Stroje ALLROUNDER E pokrývají široké spektrum použití, především technické výlisky. Řada EDRIVE začíná velikostí ALLROUNDER 370 E, 470 E, 520 E až 570 E s uzavíracími silami 600, 1.000, 1.500 a 2.000 kN. Hlavní osy jsou poháněny servoelektricky, vedlejší osy alternativně hydraulicky. Servomotory umožňují redukci elektrické energie o 25 až 50 procent. Na MSV 2011 vyrábí ALLROUNDER 520 E obal na CD.
 
Stroje HIDRIVE: vysoký výkon, krátké cykly

Hybridní řada ALLROUNDER H pracuje rovněž vysoce účinně. Stroje jsou předurčeny pro obalový sektor a jiné aplikace, které mají vysoké požadavky na rychlost a produktivitu. Na veletrhu bude toto prezentováno na příkladu rychlého tenkostěnného vstřikování: stroj ALLROUNDER 570 H s 2.000 kN uzavírací síly a 4+4násobnou etážovou formou vyrábějící tenkostěnné uzávěry v rychlém cyklu trvajícím 4,4 sekundy.
 
Programování šestiosého robota ve vlastní režii

ARBURG je spolehlivým partnerem pro kompletní zařízení na klíč“, zdůrazňuje Jaroslav Novák. Automatizace je důležitým faktorem, jak neustále zvyšovat hospodárnost. K tomu se počítá integrace před a po úložných kroků v procesu vstřikování pomocí šestiosých robotů. Komplexní pohyby lze díky obslužnému panelu SELOGICA rychle, jednoduše a především bez externí pomoci programovat. Návštěvníci si budou moci sami vyzkoušet, že čas nutný pro programování a uvedení do provozu lze tímto redukovat až o 70 procent.

  • autor:
  • archív ARBURG
  • ARBURG spol. s.r.o.

    ARBURG spol. s.r.o.

    Injection molding machines, injection molding machines, two-component injection moulding, accessories for plastics, production automation, additive production, conveyors for raw materials, peripherals, robotic systems.You might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary