• Home
  • Features
  • Advertising campaign CALL has a clear result:Willmark has no opponent in print speed

Advertising campaign CALL has a clear result:Willmark has no opponent in print speed

Advertising campaign CALL has a clear result:Willmark has no opponent in print speed

Large-format digital printing is of high importance in the world of advertising and its speed and quality can significantly affect the success of the whole ad campaign. Especially recent years shows that fast realization of project, becomes an important competitive advantage of printer and is one of the preconditions for success.


Kampaň Willmark Výzva = bezplatná tlač

Výnimočná rýchlosť tlače a kumulovaná výrobná kapacita viac ako 1000 m2 za hodinu sa stala základom reklamnej kampane VÝZVA, v ktorej veľkoplošná tlačiareň Willmark ponúkla klientom bezplatne tlač reklamných billboardov, citylightov a bigboardov pod podmienkou, ak im iná tlačiareň na Slovensku ponúkne rýchlejšiu tlač s rovnakou garanciou, akú im dáva Willmark. Teda s garanciou dodržania termínu tlače.

Skutočné TURBO, to je tlačiareň HP Scitex TurboJet 8350
Willmark mal naozaj dobrý dôvod veriť si, keďže je jedinou spoločnosťou na slovenskom trhu, ktorá vlastní dva najrýchlejšie veľkoplošné tlačiarenské stroje na svete HP Scitex TurboJet 8350. Tento špičkový veľkoplošný digitálny tlačiarenský stroj tlačí rýchlosťou až 500 m2 za hodinu.
Svoj prvý TurboJet uviedol Willmark do prevádzky už v roku 2007 a kúpou druhého stroja zvýšil svoju výrobnú kapacitu iba na týchto dvoch strojoch na 1000 m2 za hodinu. Z hľadiska rýchlosti tlače, kapacity a kvality sa tak spoločnosť Willmark stala jednotkou na našom trhu veľkoplošnej tlače a významným hráčom v celom stredoeurópskom regióne.

Produkty veľkoformátovej tlače
TurboJet je vhodný na mimoriadne rýchlu veľkoformátovú tlač produktov ako sú billboardy, bigboardy, citylighty, plagáty, okenné fólie na dopravné prostriedky, podlahové samolepky a ďalšie špeciálne aplikácie. Kým termíny dodania väčšiny tlačiarní pri veľkých zadaniach predstavujú niekoľko dní, ba dokonca „týždeň a viac“, vo Willmarku môžeme aj pri väčších zadaniach hovoriť o dodacích termínoch na úrovni niekoľkých hodín.
V praxi to znamená, že 100 kusov štandardných papierových billboardov možno expedovať už 3 hodiny od zaradenia tlačových podkladov do výroby, 100 citylightov (abribusov) si môžete vyzdvihnúť už o necelú hodinu od spustenia tlače, 10 papierových alebo samolepkových bigboardov takisto dostanete do 1 hodiny od zaradenia do výroby. Samozrejme, pri dodržaní výnimočnej kvality tlače, ktorú stroj HP Scitex TurboJet 8350 ponúka.

Výsledok kampane Výzva
Všetky tieto argumenty logicky vyústili do ukončenia reklamnej kampane VÝZVA, ktorá potvrdila to, čo Willmark predpokladal. Fakt, že je jasnou jednotkou v oblasti veľkoplošnej tlače, ktorá v rýchlosti dodania a v kvalite výstupov nemá konkurenciu. Nakoľko avizovanú odmenu v podobe bezplatnej tlače outdoorovej kampane nebolo komu odovzdať, Willmark, ako neúnavný inovátor, prišiel opäť so skvelou myšlienkou. Byť úspešnou firmou totiž znamená aj mať šancu pomáhať.

Willmark pomáha ďeťom
Keďže skutočná výzva je pomôcť tým, čo to najviac potrebujú, spoločnosť Willmark sa rozhodla obdarovať deti a venovať tlač 100 ks billboardov, 100 ks citylightov a 10 ks bigboardov občianskemu združeniu Úsmev ako dar na propagáciu aktuálneho Vianočného benefičného koncertu Úsmev ako dar, ktorý odvysielala Slovenská televízia 26. decembra 2010. Willmark dokázal, že skutočný líder na trhu kladie dôraz nielen na profesionálny, ale aj na ľudský rozmer.

Viac informácií o veľkoformátovej tlači nájdete na www.willmark.sk

  • autor:
  • Ing. Jakub Jurášek
  • Willmark Europe, s. r. o.

    Willmark Europe, s. r. o.

    The specialist in large-format digital printing. Products: flatbed printing on plastic tables, PVC stickers, banners, billboards, posters, big-boards, citylights/abribus, advertising on cars and buses

PicturesYou might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary