Invitation to Open Day

  • 23.06.2011

in a training center for the adjustment of injection molding in Orovnica near to Nova Bana, on July 17,2011 from 10.00 to 12.00.


Potreba opäť organizovať takéto stretnutie  vznikla na základe rozhovorov a stretnutí  na 18. Strojárenskom veľtrhu v Nitre, so zástupcami spoločností, ktoré majú svoju výrobnú činnosť zameranú na plasty.
Názor, že niekedy je lepšie raz vidieť ako 2 x o tom počuť, si môžete overiť aj Vy, keď  Vám  čas a pracovné povinnosti umožnia zúčastniť sa „Dňa otvorených dverí“.

Bude tam priestor na stretnutie a rozhovor  s kolegami z iných spoločností, s lektormi, oboznámiť sa s využívanou  technikou/vstrekolismi, ktoré sú k dispozícii pri praktickej výučbe,  a tiež s učebnými osnovami a učebným materiálom.


Nižšie je súbor na stiahnutie -  pozvánka s návratkou. Dovoľujem si Vás požiadať, aby ste v prípade záujmu vyplnenú návratku poslali späť na našu adresu do 4.7.2011, (mailom, faxom,poštou )budeme to  považovať  za záväzné, pretože na základe skúsenosti s organizáciou dvoch predchádzajúcich stretnutí si dovoľujeme upozorniť, že kapacita účastníkov je obmedzená, aby sa „Deň otvorených dverí“  mohol  úspešne  realizovať. Dakujeme za pochopenie.


Tešíme sa na stretnutie, dovidenia
Oľga Balažová

A – OMEGA s.r.o.
tel.: / fax: 034 / 772 23 36
0911 221 795,  0905 303 291
a-omega@a-omega.sk
skype: aomega13
www.a-omega.sk

  • autor:
  • A-OMEGA s.r.o.
  • A-OMEGA, s.r.o.

    A-OMEGA, s.r.o.

    A-OMEGA, ltd. has more than 15-year experience of personnel consulting, organizing consulting, education and project management, more than 6-year experience in mediating of employees. 

 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary