Invitation to MSV Nitra

  • 17.05.2010

From 25th to 28th May, held in Nitra, which is part of the MSV Chemplast - International Exhibition of Plastics and chemicals. We give you some things to the attention of companies and invitations that you can see the exhibition.

PLASTCOM, s.r.o.

Pozývame všetkých na prehliadku našej expozície v pavilóne M4. Radi Vám poskytneme informácie o vývoji, výrobe, recyklácii a aplikácii konštrukčných plastov pre vstrekovanie (termoplasty). Ide o konštrukčné plasty na báze základných polymérov PA 6, PA 66, PP a PBT s chemickým vystužením skleným vláknom, sklenými mikroguličkami, minerálnymi plnivami, s nehorľavou úpravou, s tepelnou a UV odolnosťou a antistatickou stabilizáciou v celej farebnej škále podľa stupnice RAL. Tešíme sa na stretnutie s Vami.


KM-SYSTÉM s.r.o

vystavuje na MSV v Nitre v pavilóne M4 plneelektrický vstrekovací firmy Mitsubishi, ktorý produkuje klasické nádobky určené napríklad pre balenie vitamínových produktov, liekov a pod. Výroba tochto druhu produktov je spojená v mysli odbornej verejnosti s vyfukovacími strojmi a často aj s dodávkou predliskov. Technológia vyvinutá a prezentovaná firmou KM-SYSTÉM s.r.o. je jedinečná vo využití vstrekovacieho stroja bez špeciálneho príslušenstva, ktorý zabezpečuje potrebnú produkciu výrobkov  klasicky vyrábaných na vyfukovacom stroji a bez predliskov.


BOCO Pardubice machines s.r.o.

predstaví na veľtrhu v pavilóne M4 termo-izolačné deky pre vstrekovacie stroje a extrudéry. Tieto vykazujú oproti podobným výrobkom na trhu 3x vyššie úspory elektrickej energie (úspory až 60 %). Cena tepelno-izolačnej deky je už od 480€/m2. Návratnosť investície do izolačných diek je už od 3 mesiacov (podľa typu stroja a výroby).


MASTEX s.r.o. 

  


DET Mapro s.r.o.


BOTTLING PRINTING, s.r.o.

Neváhajte a využite možnosť zhliadnuť novinky z priemyselných tlačiarní, ktoré sú schopné označiť výrobok čiarovým kódom, alfanumerickou správou, aktuálnym dátumom, časom, šaržou, logom ale aj DataMatrix kódom. Naši pracovníci Vám označia prinesené vzorky a oboznámia Vás s možnosťou značenia výrobkov čiarovým kódom a jeho následným využitím pri pohybe materiálu ale aj  prepojením so skladovým hospodárstvom


SIMAP s.r.o.


TUBES INTERNATIONAL, s.r.o.


CECHO Cempírek s.r.o.


ONDRÁŠEK SLOVAKIA, s.r.o.

 

  • autor:
  • redakcia PP
 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary