Competence of the day WITTMANN

Competence of the day WITTMANN

Date: 28th-29th April 2010, in Austria Kottingbrunn

Vážené dámy a pánové,
velice nás těší, že Vás ve dnech 28.-29. dubna 2010 můžeme opět uvítat v našem rakouském výrobním závodě v Kottingbrunnu u příležitosti konání Kompetenčních dnů.
Pod mottem tohoto roku „Simply the best" jsme pro Vás připravili prezentace z oblasti techniky vstřikovaní a inteligentních periferních zařízení. Kromě těchto prezentací jsou dále na programu odborné přednášky na téma úspory energie, hospodárné výroby a technologických postupů. Do programu bude dále zařazena i přednáška našeho hosta.
Více než 70 exponátů Vám poskytne komplexní přehled našich novinek. Představíme Vám mnoho aplikací z oblasti krátkých cyklů, vícekomponentní, medicínské, LRS a mikropěnové technologie, dále technologie WIT a projektilového vstřikování a z oblasti technických výlisků. Dále se můžete těšit na absolutní novinku našeho koncernu, a to na novou řadu PowerSerie, která Vám bude prezentována ještě před její oficiální světovou premiérou na veletrhu K-Messe v Dusseldorfu.
„Simply the best" je synonymem pro celou novou řadu PowerSerie a jejích typových řad EcoPower, MicroPower a MacroPower. Tyto novinky jsou výsledkem dlouhodobých zkušeností a vývoje, které Vám zajistí rozhodující konkurenční výhodu.
Dva dny, jeden program: Pro návštěvu našich Kompetenčních dnů si můžete sami zvolit pro Vás vhodný termín. Přednášky budou probíhat v jazyce německém a budou simultánně tlumočeny do jazyka anglického. V průběhu obou kompetenčních dnů Vám nabízíme prohlídky našich dalších výrobních závodu ve Vídni a Mosonmagyaróvaru/Maďarsko. Proto neváhejte a využijte ještě před konáním veletrhu K-Messe tuto jedinečnou příležitost k získání nových informací o novinkách a nejnovějších trendech z oblasti vstřikování a periferních technologií.
WITTMANN a WITTMANN BATTENFELD nabízí v oblasti zpracování plastů inovační, na míru ušitá komplexní řešení. Od vstřikovacích strojů až po ucelenou periferii. Vše z jedné ruky a „Simply the best".
Technology working for you.
Tešíme se na Vaši návštevu.
COMPETENCE DAYS
Program,  pozvánka a objednávka v prílohe
 
  • autor:
  • archív WITTMANN

DownloadsYou might also be interested 

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary