Job Market - Student in the dual education system

Offer or find a job in the field of plastics processing. Current and complete portfolio of job offers.

strana 1 z 1
    • University internship - administrator of projects with English language - Branson Ultrasonics, a.s.

      University internship - administrator of projects with English language - Branson Ultrasonics, a.s.

      • 27.11.2020
      • ID: 202012837

      Miesto práce: Branson Ultrasonics, a.s., Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom

      Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), internship, stáž

      Termín nástupu: dohodou

      Mzdové podmienky (brutto): 4,5 EUR/hod.

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - administrácia projektov (evidencia, príprava ponúk a podkladov, analýza nákladov)
      - vhodné pre VŠ študenta s technickým zameraním

      Zamestnanecké výhody, benefity:
      - možnosť získať praktické skúsenosti v uvedenom odbore
      - platená odborná stáž formou dohody o brigádnickej práci študenta
      - po úspešnom absolvovaní stáže a ukončení štúdia možnosť zamestnať sa na hlavný pracovný pomer

      Informácie o výberovom konaní:
      Uvedená pracovná stáž je obsadzovaná pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.
      Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby (jozef.holoubek@emerson.com).
      Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
      Ďakujeme za pochopenie.

      Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním: študent vysokej školy

      Vzdelanie v odbore: technické zameranie

      Jazykové znalosti: Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - študent VŠ denného štúdia s technickým zameraním
      - záujem o projektové riadenie a aktívna komunikácia v anglickom jazyku
      - pracovná stáž je vhodná pre študentov 4. alebo 5. ročníka uvedeného zamerania
      - záujem a možnosť aspoň 2-3 dni týždenne vykonávať stáž vo firme

      Kontaktná osoba: Jozef Holoubek

      Tel.: +421 903 736 799
      E-mail: jozef.holoubek@emerson.com

      Zdroj: Profesia

    Upcoming Events