Job Market - Service technician

Offer or find a job in the field of plastics processing. Current and complete portfolio of job offers.

strana 1 z 1
    • Service technician for region of Hradec Králové ARBURG Ltd.

      Service technician for region of Hradec Králové ARBURG Ltd.

      • 22.03.2021
      • ID: 202113588

      Požadujeme:

      - SŠ elektrotechnického zaměření
      - znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
      - znalost hydrauliky výhodou
      - orientace ve výkresové dokumentaci
      - komunikativní dovednosti a reprezentativní vystupování
      - samostatnost, důslednost, odpovědnost

      Co Vás na pozici čeká:

      - oprava vstřikovacích strojů
      - komunikace se zákazníky (email, telefon)
      - komunikace s mateřskou firmou v Německu (email, telefon)
      - místo výkonu – královéhradecký region / ČR

      Nabízíme:

      - odborná činnost spojená s osobním rozvojem
      - stabilní zázemí významné zahraniční společnosti
      - zajímavé finanční ohodnocení
      - aktivní využití cizích jazyků
      - firemní benefity
      - práci v příjemném prostředí a kolektivu

      Kontaktní osoba: Ing. Daniel Orel, Ph.D.
      mail: daniel_orel@arburg.com

    • Service technician for regions of Olomouc and Prostějov ARBURG Ltd.

      Service technician for regions of Olomouc and Prostějov ARBURG Ltd.

      • ID: 202113587

      Požadujeme:

      - místo výkonu – olomoucký a prostějovský region / ČR

      Nabízíme:

    • Maintenance of automotive and stamping technology - ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

      Maintenance of automotive and stamping technology - ENVI-GEOS Nitra, s.r.o.

      • 02.09.2019
      • ID: 201910558

      Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
      - vykonávať bežnú údržbu a nenáročné opravy automobilovej techniky a VZV
      - vykonávať bežnú údržbu a opravy lisovacej techniky podľa polročného harmonogramu
      - viesť evidencie opráv aj automobilovej a lisovacej techniky
      - zabezpečiť servis elektrického vedenia a pomocné práce v rámci firmy
      - zabezpečiť dohľad a servis na linke pre spracovanie fólie
      - obsluhovať vozidlá firmy podľa príkazu na jazdu
      - opravovať nákladné vozidlá všetkých značiek
      - udržiavať poriadok a čistotu v dielni a jej bezprostrednom okolí
      - vykonávať ďalšie práce podľa pokynov priameho nadriadeného

      Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 1090 (finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta)

      Zamestnanecké výhody, benefity:
      - stravné lístky
      - práca v stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
      - perspektíva dlhodobej spolupráce
      - možnosť profesionálneho a osobnostného rastu

      Požadujeme prax a skúsenosti s údržbou a opravou nákladných motorových vozidiel aspoň 3 roky.

      Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské bez maturity

      Vzdelanie v odbore: automechanik

      Vodičský preukaz: B

      Osobnostné predpoklady a zručnosti:
      - manuálna zručnosť,
      - ochota a chuť pracovať
      - zodpovednosť

      Kontaktná osoba: Alena Molnárová
      Tel.: +421904852251

      Zdroj Profesia