Job offers - Service technician

Offer or find a job in the field of plastics processing. Current and complete portfolio of job offers.

strana 1 z 1
    • Service technician - Piovan

      Service technician - Piovan

      • 06.07.2021
      • ID: 202114266

      Místo práce: Nitra, Trnava, Trenčín, Žilina
      Mzdové podmínky (brutto): 1 600 - 2 000 EUR/měsíc
      Druh pracovního poměru: plný úvazek

      Hledáte novou výzvu a zajímavou práci ?
      V oblasti výrobních strojů se cítíte jako ryba ve vodě ?
      Nevadí Vám cestovat a nacházet technická řešení ?
      Pokud ano, pak hledáme právě Vás !

      Právě hledáme zručného a výkonného člověka na pozici:
      Servisní technik – region Západní Slovensko
      Výsledkem Vaší práce budou nainstalované nové stroje a systémy v daném regionu, a také seřízené a plně funkční stroje po Vašem servisním zásahu. Součástí práce je technická podpora zákazníků. Našimi zákazníky jsou výrobní společnosti, jenž vyrábějí plastové díly a sestavy zejména pro automobilový průmysl.

      Pro výkon na pozici servisního technika potřebujete:

      - SŠ vzdělání elektrotechnického směru
      - Elektro vyhlášku 50/78 sb. §6 pro práci na elektrických zařízeních
      - zájem o obor výrobní stroje
      - běžnou znalost práce na PC (MS Office)
      - řidičský průkaz sk. B, pro cestování cca 4 dny v týdnu
      - samostatnost a aktivní přístup k pracovním povinnostem
      - výhodou jsou zkušenosti se servisem výrobních strojů a zařízení
      - bydliště v regionu Západní Slovensko (ideálně na ose mezi Žilinou a Trnavou, popř. Nitra)
      - nebo bydliště na Moravě (např. Uherský Brod, Valašské Klobouky, Rožnov p.R., Frýdek-Místek, Třinec)
      - anglický jazyk na základní komunikativní úrovni je výhodou, můžete jej potřebovat při řešení servisní podpory

      Úspěšným kandidátům nabízíme:

      - velmi zajímavou a perspektivní práci v úspěšné společnosti a rostoucím oboru
      - nebudete se nudit a každá instalace je unikátní
      - platové ohodnocení 1.600 - 2.000 EUR/měsíc
      - roční bonusy dle dosažených osobních výsledků
      - týden dovolené navíc (celkem 25 dnů)
      - výjezdy k servisním zásahům přímo z místa bydliště
      - penzijní připojištění, stravné
      - flexibilní pracovní dobu s možností samostatného plánování
      - služební automobil střední třídy s možností výběru
      - notebook a mobilní telefon
      - možnost osobního růstu v rámci nadnárodní společnosti
      - zaškolení zkušenějšími kolegy a na centrále v zahraničí

      Více informací o naší společnosti naleznete na www.piovan.com
      Chcete dostat příležitost se realizovat u nás ? Pokud ano, napište nám, rádi Vám odpovíme.

      Kontaktní osoba: Veronika Homolka
      Kontaktní formulář »
      Zdroj Profesia

    • Service technician for machines and equipment for plastics processing - LUGER spol. s r.o.

      Service technician for machines and equipment for plastics processing - LUGER spol. s r.o.

      • 18.06.2021
      • ID: 202114164

      Miesto práce: Říčany

      Druh pracovného pomeru: plný úväzok

      Mzdové podmienky (brutto): 1 200 - 1 400 EUR/mesiac

      Co vás čeká:
      - oprava, servis zařízení, uvedení zařízení do provozu u zákazníka, především na Slovenku

      Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:
      - elektrotechnické vzdělání (vyučen elektro), vysoká ochota cestovat (i do ČR a sousedících států).

      Výhodou bude, pokud budete umět:
      - znalost angličtiny nebo němčiny výhodou

      Co vám můžeme nabídnout:
      - různorodou samostatnou práci, firemní vůz i k soukromým účelům, spolupráci v mladém ambiciózním kolektivu

      Kontakt »

    • Injection molding service technician

      Injection molding service technician

      • 24.05.2021
      • ID: 202114040

      We are looking for 1-2 service technicians for our new service-sales organization Sumitomo (SHI) Demag. See the job description for more information. We offer a company car, above-standard salary conditions, 28 days of vacation and training in Germany to perform the work. Location ideally western Slovakia. Date of entry 1.9.2021. We require Decree 50, active driver. Salary after training - € 2,000.

    • Service technician for region of Hradec Králové ARBURG Ltd.

      Service technician for region of Hradec Králové ARBURG Ltd.

      • 22.03.2021
      • ID: 202113588

      Požadujeme:

      - SŠ elektrotechnického zaměření
      - znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni podmínkou
      - znalost hydrauliky výhodou
      - orientace ve výkresové dokumentaci
      - komunikativní dovednosti a reprezentativní vystupování
      - samostatnost, důslednost, odpovědnost

      Co Vás na pozici čeká:

      - oprava vstřikovacích strojů
      - komunikace se zákazníky (email, telefon)
      - komunikace s mateřskou firmou v Německu (email, telefon)
      - místo výkonu – královéhradecký region / ČR

      Nabízíme:

      - odborná činnost spojená s osobním rozvojem
      - stabilní zázemí významné zahraniční společnosti
      - zajímavé finanční ohodnocení
      - aktivní využití cizích jazyků
      - firemní benefity
      - práci v příjemném prostředí a kolektivu

      Kontaktní osoba: Ing. Daniel Orel, Ph.D.
      mail: daniel_orel@arburg.com

    • Service technician for regions of Olomouc and Prostějov ARBURG Ltd.

      Service technician for regions of Olomouc and Prostějov ARBURG Ltd.

      • ID: 202113587

      Požadujeme:

      - místo výkonu – olomoucký a prostějovský region / ČR