Operation of CNC machines - Most (Ústí Region) - Freight People, s.r.o.

  • 22.07.2022
  • ID Inzerátu: 202215873

Pre nástrojáreň v Korozlukách pri Moste hľadáme obsluhu CNC strojov. Vhodný kandidát si sám poradí so nastavením a nastavením stroja. Bude rozumieť výkresovej dokumentácii a 3D modelom aj modelovaniu.

Oceníme skúsenosti s obsluhou CNC, sústruhu, brúsok a vŕtačiek. Samozrejmosťou je manuálna zručnosť, samostatné a precízne uvažovanie, starostlivosť, ochota spolupráce, záujem o učenie sa nových vecí a vodičák sk. B.

Požadujeme:

- prax s obsluhou CNC stroja podmienkou
- skúsenosť s programami CAD/CAM (Solidworks, HSM works) veľkou výhodou
- prax s obsluhou EDM stroja výhodou
- znalosť technológie obrábania kovov
- orientácia v technickej dokumentácii
- prax s obrábacími strojmi (brúska, sústruh, vŕtačka)
- manuálna zručnosť, starostlivosť, samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatívny prístup k práci, dôslednosť
- RP sk. B (nutné dochádzať)

Náplň práce:
- obsluha CNC zariadenia
- určenie vhodného nastavenia a funkcie zariadenia
- upnúť a vyrovnať časti a nástroje CNC prípadne ďalšie
- kontrola materiálu a hotového výrobku podľa výkresu
- komunikácia a spolupráca s ostatnými pracovníkmi

Čo ponúkame:
- nástup možný ihneď
- zázemie nadnárodnej spoločnosti
- zamestnanie na hlavný pracovný pomer
- zodpovedajúce mzdové ohodnotenie
- LEN RANNÉ SMENY
- vianočné bonusy
- možné odmeny počas roka

Lokalita: Korozluky pri Moste

V prípade Vášho záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle +420 778 726 935 alebo emailu kamila.zikova@freightpeople.eu

Budem sa tešiť na Vaše odpovede!

Contact:Kamila Zíková
E-Mail: kamila.zikova@freightpeople.eu
Tel.: +420 778 726 935

Post your Ad!

Post your offer or query. Your classified ad will see more than 35,000 real portal users per month.

+ Post Ad

Latest Classifieds

Upcoming Events

Branch Dictionary