Job Market - Managing Director

Offer or find a job in the field of plastics processing. Current and complete portfolio of job offers.

strana 1 z 1
    • Head of production department - ZKW

      Head of production department - ZKW

      • 06.11.2020
      • ID: 202012720

      Druh pracovného pomeru / Employment relationship: Full time
      Mzda / Salary (Brutto): od 2000 (Eur/mes)
      Miesto práce  / Place of work: Krušovce
      Kontakt: Lucia Kubičková, lucia.kubickova@zkw.sk, +421 908 297 920

      Náplň práce  / Job description:
      • Zabezpečenie plnenia výrobných plánov v závislosti od stanovených indikátorov
      • Dosahovanie splnení operatívnych cieľov: definovať jasné priority, riadiť skutočné výrobné náklady v závislosti od plánu, udržiavať produktovú maržu a monitorovať sériovú výrobu (pracovnú silu, spotrebu materiálu a i.)
      • Spolupráca s oddelením kvality s cieľom zabezpečiť zodpovedajúcu úroveň kvality výroby
      • Plnenie dohodnutých očakávaní zákazníka súvisiacich s produkčným časom, dodávkami, kvalitou, kvantitou a nákladmi, zavádzanie preventívnych a nápravných opatrení vo výrobnom procese tak, aby boli splnené požiadavky zákazníka
      • Vedenie, riadenie a koordinácia približne 150 zamestnancov úseku výroby
      • Aktívna participácia na auditoch
      • Vedenie a koordinácia výrobných meetingov
      • Reporting
      • Zastupovanie Senior manažéra oddelenia počas jeho neprítomnosti

      Požiadavky / Requirements:
      • SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
      • Schopnosť aktívne komunikovať v anglickom prípadne nemeckom jazyku PODMIENKOU(B2 úroveň)
      • Minimálne 5 a viac ročné skúsenosti z riadenia výroby alebo výrobného segmentu PODMIENKOU
      • Znalosti z výrobného procesu v automotive oblasti výhodou
      • Skúsenosti s riadením vedúcich zamestnancov vo výrobe PODMIENKOU
      • Znalosti zo zákonníka práce (všeobecné ustanovenia zákonníka práce a pracovný čas)
      • Znalosti nástrojov kvality: 6S, Lean, Kaizen, Hoshin a ich využitie v praxi
      • Balík MS Office
      • Analytické myslenie
      • Komunikačné a prezentačné zručnosti
      • Veľmi dobré organizačné schopnosti
      • Schopnosť pracovať pod stresom
      • Schopnosť motivovať podriadených
      • Flexibilita

      Zamestnanecké benefity / Employee benefits:
      Ponúkame inšpiratívne pracovné prostredie plné nových výziev a k tomu zaujímavé finančné a nefinančné benefity:
      • práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, kde sa spája špičkový slovenský vývoj s kvalitnou výrobou s najmodernejšími technológiami
      • kariérny rast, profesionálna sebarealizácia, podpora interného talentu
      • interné aj externé školenia
      • flexibilná pracovná doba (v piatok len do 13tej)
      • možnosť čerpania náhradného voľna z fondu nadčasových hodín
      • príspevok na dopravu
      • 13. plat
      • po 5tich rokoch vernostný bonus
      • bonusové programy
      • spoločenské a športové firemné podujatia
      • kafetéria systém benefitov

      Kontakt: Lucia Kubičková, lucia.kubickova@zkw.sk, +421 908 297 920