Worker in a metallurgical warehouse (band saw operator) Branson Ultrasonic, a.s.

  • 27.01.2021
  • ID Inzerátu: 202113205

Miesto práce: Branson Ultrasonics, a.s., Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Termín nástupu: ihneď
Mzdové podmienky (brutto): 770 - 900 EUR/mesiac
minimálne mesačne od 770,-€ a viac v závislosti od praxe a skúseností (pri 7,5 hodín/deň) + rizikový príplatok 117,-€ mesačne + ročný bonus do 600,-€ + 13. plat a ostatné finančné benefity uvádzané v sekcii zamestnanecké výhody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- práca na pásovej NC píle
- príprava a delenie materiálu v hutnom sklade na základe požiadavky výroby a technickej dokumentácie
- kontrola kvalitu rezu a tolerancia dĺžky
- fyzická manipulácia s materiálom v sklade hutného materiálu
- obsluha žeriavu a vysokozdvižného vozíka (oprávnenie nie je podmienkou, zabezpečíme školenie)
- práca na 1 zmenu (od 06.00 do 14.00)

Pozícia je obsadzovaná na hlavný pracovný pomer na dobu určitú 6 mesiacov s možnosťou predĺženia na dobu neurčitú.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- každoročné ZVYŠOVANIE MZDY v apríli na základe Kolektívnej zmluvy
- 13. plat vo výške priemerne mzdy vyplatený v máji
- dochádzkový bonus do 600,-€ ročne
- pri nočnej zmene PRÍPLATOK 3,-€/hod. za každú odpracovanú hodinu
- finančný príspevok na rekreáciu a detské tábory v zmysle zákona
- 10 dní platená materská dovolenka pre OTCOV pri narodení dieťaťa
- finančný príspevok pri narodení dieťaťa
- pravidelné finančné odmeny pri vernostnom a životnom jubileu
- príspevok na stravu nad rámec stanovený zákonom
- platené voľno - ,,sick days´´ bez potvrdenia od lekára
- platené voľno nad rámec Zákonníka práce (vlastná svadba, sťahovanie, darovanie krvi, nástup dieťaťa do 1. ročníka ZŠ a iné... )
- celofiremný teambuilding v Tatrách
- kurzy anglického jazyka
- ovocná desiata
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
- stredoškolské bez maturity
- stredoškolské s maturitou
- nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore: strojárske

Počet rokov praxe: 1

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- znalosť a čítanie strojárskych výkresov a dokumentácie
- skúsenosti s prácou na pásovej píle, prípadne predošlé skúsenosti na fréze alebo sústruhu
- strojárske vzdelanie a manuálna zručnosť
- vítaná je prax s obsluhou vysokozdvižného vozíka a žeriavu
- skúsenosť s obdobnou prácou minimálne 1 rok
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva

Kontaktná osoba: Jozef Holoubek
Tel.: +421 903 736 799
E-mail: jozef.holoubek@emerson.com

Zdroj: Profesia

Post your Ad!

Post your offer or query. Your classified ad will see more than 35,000 real portal users per month.

+ Post Ad