Mold sorter JASPLASTIK-AUTOMOTIVE, s.r.o.

  • 27.01.2021
  • ID Inzerátu: 202113204

Miesto práce: Matúškovo
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto): 800 EUR/mesiac + variabilná zložka mzdy 0-30%/0-240,- EUR/

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výmena foriem na základe plánu

- práca s bremenami a mostovým žeriavom

- tvorba príslušnej dokumentácie

- ovládanie činnosti zdvíhacích zariadení,

- ovládanie činnosti VZV (pre držiteľov preukazu VZV),

- vyčistenie dosadacích plôch formy od zbytkov plastu a plynov,

- kontrola tesnosti hydraulických okruhov,

- kontrola tesnosti okruhov stlačeného vzduchu,

- aktualizácia a kontrola popisov vo forme,

- kontrola a výmena spojovacích prvkov formy,

- spolupráca s ostatnými oddeleniami

- vykonávanie úloh podľa pokynov nadriadeného

Zamestnanecké výhody, benefity

- možnosť ubytovania

- doprava firemnými autobusmi zabezpečená zo smerov Nové Zámky, Kolárovo, Dunajská Streda a Trstice

- príplatok za prácu v noci, sobotu, nedeľu, sviatok, nadčas

Informácie o výberovom konaní

Vopred ďakujeme za všetky životopisy. Vybraným uchádzačom sa ozveme telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

– znalosť maďarského jazyku vítaná

- samostatnosť

- schopnosť práce v tíme

- ochota pracovať na 3 zmeny

- odolnosť voči stresu

- skúsenosti s prácou s mostovým žeriavom

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Štalmachová
Tel.: +421317884633

Post your Ad!

Post your offer or query. Your classified ad will see more than 35,000 real portal users per month.

+ Post Ad