Expedition worker for 1 change - Branson Ultrasonics, a.s.

  • 27.11.2020
  • ID Inzerátu: 202012836

Miesto práce: Branson Ultrasonics, a.s., Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom

Druh pracovného pomeru: plný úväzok, na dohodu (brigády)

Termín nástupu: ihneď

Mzdové podmienky (brutto):
750 EUR/mesiac
mesačne od 750,-€ a viac v závislosti od praxe a skúseností + ročný bonus do 600,-€ +ostatné finančné benefity uvádzané v sekcii zamestnanecké výhody

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- balenie a nakládka materiálu, komponentov, strojov a zariadení
- medzioperačný presun komponentov
- práca s VZV
- práca na 1 zmenu (od 06.30 do 14.30)
Uvedené práca by bola na prvých 6 mesiacov formou dohody alebo cez agentúru dočasného zamestnávania a následné prehodnotenie do kmeňového stavu Branson Ultrasonics, a.s. na dobu neurčitú.

Zamestnanecké výhody, benefity:
- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s vlastným vývojom (súčasť štruktúry Emerson na globálnej úrovni)
- dochádzkový bonus do 600,-€ ročne
- platené voľno nad rámec Zákonníka práce (vlastná svadba, sťahovanie, darovanie krvi, nástup dieťaťa do 1. ročníka ZŠ a iné... )
- moderné a čisté pracovné prostredie
- prepracovaný systém adaptácie a zaškolenia nového zamestnanca
- možnosť pracovného postupu v rámci spoločnosti a odborného a osobného rastu (program školení a tréningov)

Uvedené pracovné miesto je obsadzované pre spoločnosť Branson Ultrasonics, a.s., ktorá je priemyselným lídrom v oblasti vývoja, dizajnu, výroby a predaja technológií spájania materiálov – plastov a neželezných kovov.
Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite žiadosť so štrukturovaným životopisom v slovenskom jazyku na adresu kontaktnej osoby (jozef.holoubek@emerson.com).
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola.
Ďakujeme za pochopenie.

Pozícií vyhovujú uchádzači so vzdelaním:
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe: 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- SŠ vzdelanie a prax v oblasti skladu vítaná
- oprávnenie, respektíve prax na VZV je PODMIENKOU + odborná spôsobilosť na obsluhu žeriavov a zvisle posuvných brán (v prípade potreby zabezpečíme)
- skúsenosť s obdobnou prácou minimálne 1 rok
- samostatnosť, spoľahlivosť, iniciatíva

Kontaktná osoba: Jozef Holoubek
Tel.: +421 903 736 799
E-mail: jozef.holoubek@emerson.com

Zdroj: Profesia

Post your Ad!

Post your offer or query. Your classified ad will see more than 35,000 real portal users per month.

+ Post Ad